Ізраїльський футболіст зрівняв рахунок у середині другого тайму, після чого показав на камеру повʼязку, на якій було написано "100 днів. 7 жовтня". У такий спосіб він нагадав усім про війну в рідній країні та підтримав своїх земляків.

До теми "Неповага до країни": у Туреччині відправили за ґрати футболіста, який засудив дії ХАМАС – фото

Мав лише добрі наміри

Через цей вчинок його заарештували, а місцева прокуратура ініціювала розслідування у справі про "публічне розпалювання ворожнечі та ненависті". Футболісту загрожує великий штраф, а в гіршому випадку – позбавлення волі.

Гравець дав свій перший коментар та пояснив свою позицію. Він заявив, що не хотів нікого спровокувати, а лише закликав припинити війну.

Я не робив жодних кроків, щоб когось спровокувати. Я не прибічник війни. Зрештою, є ізраїльські солдати, яких захопили в полон в Газі. Я хочу, щоб закінчилася війна. Ось чому я показав цей напис. Я – людина, яка не має відношення до політики. Я ніколи не робив нічого, пов'язаного з політикою, відколи приїхав. Я хотів закликати до закінчення війни,
– сказав Єхезкель.

Зазначимо, що клуб також не підтримав футболіста та виключив його зі складу, звинувативши у неповазі до країни.

Наразі Антальяспор посідає сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату Туреччини. Свій наступний поєдинок він проведе 21 січня проти Коньяспора, можливість участі в матчі ізраїльського футболіста майже на 100 відсотків виключена.