Руслан Ротань, Вадим Комардін та Пеглоу дізналися терміни своїх дискваліфікацій. Кривднику тренера Олександрії дісталося найбільше.

Варте уваги Забули про спортивний принцип: Львів не буде виставляти найсильніший склад на гру з Рухом

Отримали по заслугах

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення щодо матчу Дніпро-1 – Олександрія (1:1). Під час зустрічі між командами сталася конфліктна ситуація. Арбітр поєдинку призначив у ворота "спортклубівців" спірний пенальті на що дуже емоційно зреагував Руслан Ротань, який послав арбітра якомога далі та пішов вияснювати відносини з тренерським штабом Дніпра-1.

Найактивнішим з дніпрян був помічник наставника Дніпра-1 Вадим Комардін, за якого ще вирішив захиститися Пеглоу, відштовхнувши коуча Олександрії. Тоді і Руслан Ротань, і Вадим Комардін отримали по прямій червоній картці, а от Пеглоу обійшовся без покарання. Проте всевидяче око УАФ спіймала конфліктного футболіста "спортклубівців" та ще й винесла вирок щодо тренерів.

Таким чином тренер Олександрії Руслан Ротань буде відсторонений на три матчі (з яких два – умовно), а клуб "містяни" оштрафовані на 20 тисяч гривень. Схожа доля чекає і на Вадима Комардіна, якого також дискваліфікували на три матчі (проте один із яких умовно_. От Пеглоу дісталося найбільше, оскільки його відсторонили на 4 матчі (один із яких умовно).

Нагадаємо, що "спортклубівці" посідають другу сходинку УПЛ, відстаючи від Шахтаря на 2 бали, проте на колективи ще чекає очна зустріч. Олександрія ж опинилась на 5-му місці чемпіонату України, практично оформивши собі путівку в єврокубковий сезон.