46-річний спеціаліст, який до середини січня 2022 року працював виключно в Україні. Костишин-старший був головним тренером ковалівського Колоса. Після чого поїхав тренувати у Казахстан, де очолив місцевий клуб Аксу.

Це цікаво Я плакав, – Миколенко розповів про батька, який пішов на фронт після 24 лютого

Костишин: Прапор зі мною завжди поруч

У новий для себе чемпіонат Руслан Костишин переїхав за місяць до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Наставник розповів, як йому вдається показувати у Казахстані свою любов та солідарність із рідною країною.

Костишин-старший розповів цікавий епізод, з яким зіткнувся на початку повномасштабного вторгнення. На свою першу гру після 24 лютого 2022 року Руслан Васильович вийшов у футболці збірної України, а згодом нашив прапор рідної країни собі на костюм, який тепер постійно одягає на поєдинки Аксу.

Річ у тім, що у Казахстані спершу замальовували український прапор. Але згодом казахи стали сміливішими та перестали боятись публічної підтримки України.

Прапор зі мною завжди поруч. Коли розпочалась війна, першу гру я був у футболці збірної України, а потім нашив вишивку прапора й завжди одягаю цей костюм на гру. Спочатку вони замальовували його, а потім, коли Казахстан став сміливіший й почав нас підтримувати, перестали це робити,
– сказав тренер Аксу.

  • Нагадаємо, що нинішній клуб Костишина закінчив попередній сезон на 6-му місці у Прем'єр-лізі Казахстану. Новий сезон розпочнеться вже на початку березня. 4 числа Аксу зіграє перший матч нового сезону проти Тобола. Ця гра для команди українського наставника буде виїзною.
  • Відзначимо, що Руслан Костишин підписав контракт із казахстанським клубом до кінця 2023 року. На чолі команди вже провів 32 поєдинки.