Чемпіон турніру УПЛ U-19 минулого сезону Рух продовжує успішно йти по сітці Юнацької Ліги УЄФА. Львівська команда впоралась у першому раунді із польським Заглембе (0:0, 1:0).

До теми Рух не залишив шансів Галатасараю: львів’яни здобули блискучу перемогу в Юнацькій лізі УЄФА

А у останньому етапі кваліфікації Рух без проблем подолав Галатасарай. Тиждень тому підопічні Віталія Пономарьова виграли в Туреччині з рахунком 3:1.

На вихідних львів'яни відпочівали та перенесли навіть гру дорослих команд з Інгульцем заради підготовки до другої дуелі з Галатасараєм, пише 24 канал. Судячи з усього, це дало свої плоди.

У матчі-відповіді Рух виглядав не менш переконливо. Перший м'яч на 11 хвилині забив Федор з пасу Столярчука. До слова, півтора тайми гості грали у меншості через вилучення Йилмаза в середині першої половини.

Після перерви номінальні господарі (українці приймали суперника у польському містечку Стальова Воля) закріпили перевагу. Спочатку Роман не реалізував пенальті, а вже на 76 хвилині Федор оформив дубль.

Ба більше, гол Боцківа за дві хвилини дозволив довести рахунок до розгромного, проте гол Аксака з пенальті в компенсований час встановив ідентичний рахунок до матчу тижневої давності. Таким чином Рух подолав кваліфікацію і вийшов до стадії плей-офф.

Там львів'яни зійдуться з одним із віцечемпіонів групового раунду Юнацької Ліги УЄФА. Одним з них буде донецький Шахтар, проте представників одної країни буде розведено по різних парах. Потенційними суперниками Руха є: