Рух – Верес 2:1

Голи: Борячук, 6, Климчук, 10 – Шестаков, 40

Дивіться також Хто переможе у центральному матчі туру – Зоря чи Динамо: прогноз

Господарі поля шокували суперників на старті матчу. Вже до 10-й хвилині підопічні Леоніда Кучука вели 2:0 – голи на рахунку Андрія Борячука і Юрія Климчука.

Спершу Мартинюк зі своєї половини поля виконав довгу і точну передачу на лівий фланг, звідки Бойчук прострілив в штрафний майданчик і Борячук головою з лінії воротарського точно пробив у правий від себе кут воріт.

Через 4 хвилини Климчук отримав пас на половині поля суперників, обіграв Махнєва і, не входячи у штрафний майданчик, точно пробив правою ногою в лівий кут воріт.

Верес наприкінці першого тайму зміг скоротити різницю в рахунку. Отримавши передачу на куті штрафного майданчика Руху, Шестаков обіграв Мартинюка і обвідним ударом спрямував м'яч у праву дев'ятку.

На 66-й хвилині Верес змарнував нагоду зрівняти рахунок – Сергійчук зліва увірвався в штрафний майданчик і з гострого кута пробив у ближній кут, але Паньків зіграв надійно і відбив м'яч на кутовий.

Наприкінці матчу після передачі Федорчука Кузик вибіг один на один з воротарем, але Когут виручив свою команду.

• Як підсумок, Рух здобув першу перемогу у нинішньому розіграші УПЛ та піднявся на 11 схдинку. Верес, який у цьому матчі забив дебютний гол у чемпіонаті України, з 1 балом посідає 14 місце.