Напруження, боротьба, дух перемоги – адже тут розпочалися змагання "Crossfit Benchmark"!

Захід складається із окремих заліків, під час яких команди виконують так звані "бенчмарки" – уніфіковані комплекси фізичних вправ, які вже точно не під силу новачкам. Самі ж змагання – фінал волонтерського проекту "People’s project" "Crossfit для військових", в рамках якого спортивні фахівці підготували двадцять одного тренера з кросфіту з числа військовослужбовців. Надалі вже вони будуть поширювати цю спортивну дисципліну серед бойових товаришів у лавах Збройних сил України.

Загальна кількість учасників змагань розділилася приблизно навпіл: половина із них — вихованці проекту, решта ж – команди з різних військових частин та підрозділів, які самостійно подали заявки на участь.

Проект "Кросфіт для військових" – спільна ініціатива "People’s Project" та висококваліфікованого тренера Валерія Киселя. Безпосередніми тренуваннями учасників на базі спортивного клубу L-fitness займались достойні фахівці із кросфіту: Олена Савченко, Павло Сіренький, Дмитро Поліковський, Андрій Індичко та Антон Боднар. Протягом двох місяців тренери викладали учасникам із числа військовослужбовців основи безпечного руху та ефективних навантажень.

Загальна мета проекту — підготувати два десятки військових для того, аби вони значно покращили власну фізичну форму, та більше того — могли надалі і самі виступити у якості тренерів для своїх бойових побратимів. Змагання ж "Кросфіт-бенчмарк" мають наочно показати: саме кросфіт, з його відточеними та комплексними вправами, є чудовою дисципліною спортивної підготовки саме для армії.

Доки змагання тривають, ми пильно стежимо за цим невеликим спортивним святом. Трохи згодом, вже коли результати будуть відомі, ми із задоволенням розкажемо вам про переможців та перебіг змагань. Слідкуйте за оновленнями!

На превеликий жаль, усю суму на проект волонтери поки що не зібрали. Лише змогли оплатити послуги клубу, матеріальне забезпечення, зробили можливим навіть проведення змагань, та от зусилля тренерської команди поки що лишилися без віддяки.

Два місяці виснажливої праці, – а ви лише уявіть, скільки часу та зусиль треба, аби інтенсивно підготувати два десятки майбутніх тренерів, – тренери провели на чистому ентузіазмі. Звісно ж, хотілося б, аби їхні час та праця заради майбутнього нашої Армії були винагороджені, тому волонтери вчергове просять про допомогу. Внески в рамках проекту "Кросфіт для військових" саме зараз будуть доречними, як ніколи. Допомогти можна тут.

Читайте також: Життя після фронту: волонтери зібрали гроші на лікування до дня народження бійця