Красива крапка у матчі

Ще до перерви господарі довели рахунок 2:0. Рома впевнено перегравала Зорю. Після відпочинку за справу взявся Теммі Абрагам.

Детальніше Рома остаточно відібрала в України єврокубки: Зоря знищена італійцями – відео голів

На 46-й хвилині нападник забив третій гол Роми у матчі, а вже після екватора поєдинку оформив дубль у ворота українського клубу.

Абрагам забив неймовірним ударом через себе після рикошету від ноги гравця суперника. М'яч полетів прямісінько у дальній кут, куди не зміг дотягнутись голкіпер. Красивий постріл бісіклетою поставив крапку у грі.

Рома розтрощила Зорю у Римі – 4:0. Підопічні Жозе Моурінью забрали у Зорі усі шанси на єврокубкову весну.

• Після 5-ти турів у групі С луганський клуб посідає 3 місце, маючи у своєму активі 6 очок. До другої позиції, яку посідає якраз Рома, відставання у 4 бали.
  • Лідером групи несподівано йде норвезький Буде/Глімт, випереджаючи італійців на один пункт. Замикає таблицю софіївське ЦСКА – один бал.