У рамках 10-го туру "Сент-Трюйден" Філіппова на власному полі приймав "Стандарт". Перший тайм команди провели за рівної гри, але на 37-й хвилині господарі таки вийшли вперед у рахунку. Саме у першому результативному ударі участь взяв український нападник, пише 24 канал.

Варто побачити: УЄФА відзначив яскраву техніку Яремчука проти "Слована" в ЛЄ: відео

Асист Філіппова

Олександр з глибини виконав ювелірну приховану передачу п'ятою у штрафний майданчик, де момент вдало використав Дюкан Назон – 1:0.

У другому таймі красивий м'яч забив Де Ріддер, який закріпивши перевагу господарів та встановив остаточний рахунок – 2:0.

Фінальний свисток судді зафіксував рахунок зустрічі 2:0. "Сент-Трюйден" здобув перемогу вперше за останніх вісім матчів. Востаннє бельгійців святкували успіх ще у серпні, коли обіграли "Гент". Команда Олександра Філіппова перебуває на 14 місці, у їх активі 9 очок.

У попередній грі Філіппов забив свій перший гол за бельгійську команду.