Провокація від росіян?

В інтернеті опублікували відео з перепалки російського коментатора та українського журналіста. Початку конфлікту немає на відео.

Читайте також Десятка матеріалів про Олімпійські ігри в Пекіні: все, що варто знати

Натомість на відео чутно, як Губернієв не надто культурно висловлюється, використовуючи ненормативну лексику. Росіянин дозволяє собі висловлювання про "клятий невдаха" та "покидьок".

Відео конфлікту Губернієва

Цю тему одразу ж підхопили майже всі російські ЗМІ.

Згодом Губернієв навіть прокоментував цю ситуацію, назвавши журналіста "зовсім не схожим на українця" через те, що той вільно володів англійською мовою. І розповів, що конфлікт стався через те, що він штовхнув перегородку, де журналісти пили каву. Але нібито після вибачень в його бік полетіли "нецензурні вислови англійською мовою".

Спеціально став мішенню

24 каналу вдалося встановити, що журналіст, з яким виникла сутичка у Губернієва – Лі Ріні. Він канадієць, але пише для українських ЗМІ. Тому й отримав акредитацію на Олімпіаду-2022 як український журналіст.

За словами Ріні, він не випадково став учасником цієї провокації. Губернієв знав, з ким влаштував конфлікт, адже одразу назвав журналіста "несхожим на українця".

Ріні припустив, що конфлікт виник через те, що він зробив перед тим зауваження російським журналістам, що вони на пресконференції з українськими спортсменами вдаються мало не до провокацій, коли замість питань про тренування чи змагання, розпитують про українську та російську мову.

Відтак Губернієв пішов на свідомий конфлікт у цьому випадку, щоб спровокувати журналіста.