Всесвітня легкоатлетична рада 1 березня запровадити санкції проти федерацій-членів Росії та Білорусі у зв'язку із вторгненням в Україну.

Читайте також Спортсменів Росії та Білорусі відсторонили від усіх змагань із фігурного катання

Відтепер усі атлети, допоміжний персонал та офіційні особи з Росії та Білорусі будуть відсторонені від участі у заходах Всесвітньої легкоатлетичної серії.

Росіяни та білоруси відсторонені від чемпіонату світу-2022 з легкої атлетики в Орегоні, чемпіонату світу-2022 з легкої атлетики у приміщенні у Белграді та командного чемпіонату світу-2022 зі спортивної ходьби у Маскаті, які розпочнуться 4 березня в Омані.

"Всі російські та білоруські спортсмени, які наразі акредитовані на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби в Маскаті та чемпіонат світу з легкої атлетики у закритих приміщеннях у Белграді (18-20 березня), будуть позбавлені акредитації та їм буде відмовлено у допуску, так само як і будь-якому допоміжному персоналу та посадовим особам", – йдеться у повідомленні.

Президент World Athletics: Світ у жаху від того, що зробила Росія

Світ у жаху від того, що зробила Росія за підтримки та підбурювання Білорусі. Світові лідери намагалися уникнути цього вторгнення дипломатичними засобами, але без успіху з огляду на непохитний намір Росії вторгнутися в Україну,
– сказав президент World Athletics Себастьян Коу.

"Безпрецедентні санкції, які вводяться щодо Росії та Білорусі країнами та галузями всього світу, є єдиним мирним способом зірвати та вивести з ладу нинішні наміри Росії та відновити світ", – додав Себастьян Коу

Голова комісії легкоатлетів Рено Лавіллені також підтримав це рішення.

"Ми солідарні з нашими колегами-спортсменами, конкурентами та друзями з України, які стикаються зі значно серйознішими проблемами, ніж просто відсутність їхніх тренувань та змагань. Вони бояться за своє життя та життя своїх близьких", – зазначив Лавіллені.

Відповідно до правил World Athletics, федерації-учасниці з Росії та Білорусі поінформовані про рішення ради та мають право на відповідь. За необхідності рада знову збереться до розгляду цієї відповіді.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!