Про це вона поскаржилася у своєму інстаграмі. Росіянка заявила, що їй ледве вдається поповнювати необхідні калорії, пише 24 Канал.

Дивіться також Вживала допінг та стероїди: CAS не повірив казочкам Валієвої про полуничний десерт

Росіянка поскаржилася на "виживання" у збірній

Російська спортсменка зазначила, що низька якість харчування негативно впливає на здоров'я та готовність спортсменів до міжнародних змагань.

"Так як на базі в останні дні взагалі нема чого, у нас за часів ковіда дуже сильно впала і якість харчування, і його різноманітність в цілому, мені доводиться виживати на овочах, хоча я сумніваюся, що моїм м'язам для відновлення досить розвареної капусти. Сумно, сумно, поверніть колишнє. І четвертинка грейпфрута на додаток. Виглядає, звичайно, все це більш ніж кумедно", – пояснила Мельникова.


Росіянка поскаржилася на харчування / Скриншот


Гімнастка з Росії назвала це виживанням / Скриншот

Збірна Росії відмовилася від Олімпійських ігор

  • Міжнародний олімпійський комітет 8 грудня повідомив про те, що допустив російських та білоруських атлетів до Олімпійських ігор-2024 у статусі нейтральних атлетів.
  • Однак росіян це не влаштувало, вони ж прагнуть виступати без обмежень: з прапором та гімном. Головна тренерка збірної Росії з художньої гімнастики Ірина Вінер заявила, що вони відмовляються виступати на Олімпіаді-2024 у Парижі в нейтральному статусі.
  • Вона заявила, що виступ у нейтральному статусі є для них соромом.