Гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь господарів. Дублем відзначився лідер Аль-Насра Кріштіану Роналду, пише 24 Канал.

Роналду забив черговий шедевр

Перший гол забив Аль-Наджеї ще на початку матчу, після чого довгий час жодна з команд не могла відзначитися взяттям воріт, поки за справу не взявся зірковий португалець. На 77-й хвилині він подвоїв перевагу команди, а вже за 3 хвилини Кріштіану відзначився справжнім шедевром.

Капітан Аль-Насра зіграв на підборі після виходу з воріт голкіпера суперників та на 30 метрів запустив "свічку" за неймовірною траєкторією. Ні воротар, ні захисники Аль-Ахдуда нічого не змогли заподіяти у цій ситуації.

Дивіться відео з неймовірним голом Роналду

Таким чином, Кріштіану Роналду забив уже 15 голів у 13 матчах чемпіонату Саудівської Аравії-2023/2024 та вже на 5 м'ячів відірвався від найближчого переслідувача у гонці бомбардирів.