Відзнака для Роналду

Кріштіану Роналду вже з перших секунд матчу повів команду вперед. Вже на 15-й хвилині розмочив нулі на табло. Однак не лише голом запам'ятався зірковий португалець у зустрічі.

Більше про гру Німеччина яскраво розбила Португалію у найрезультативнішому матчі на Євро-2020: відео

У другому таймі вінгер віддав найкращу передачу чемпіонату Європи. Роналду обманув захисника Німеччини Антоніо Рюдігера. Кріштіану відпасував п'яткою на партнера по команді, хоча сам дивився у зовсім іншому напрямку. Оборонець німецької команди повівся на цей яскравий фінт.

Пас португальського гравця не дивлячись та в один дотик був визнаний найкращим моментом дня на чемпіонаті Європи.

Відео пасу Роналду

• Роналду провів хороший матч, хоча його збірна програла з різницею у два м'ячі. У підсумку – 2:4 перемога Німеччини. У складі португальців ще одним голом відзначився Жота. За німецьку команду забивати Хаверц, Госенс та двічі у першому таймі забивали футболісти Португалії у власні ворота. Невдахами стали Діаш та Геррейру.
  • Ця звитяга стала першою для команди Йоахіма Льова на Євро-2020. Тепер його збірна посідає 2 місце. Португальці йдуть третім, у їх доробку також 3 очки. Лідирує Франція – 4 бали. Замикає таблицю з одним пунктом угорська команда.