Поєдинок закінчився з нищівним рахунком 0:8. Головним героєм матчу став легендарний Кріштіану Роналду, пише 24 Канал.

Фантастичний виступ Роналду

Португалець вийшов у стартовому складі своєї команди та за один тайм встиг забити 3 голи та зробити 2 результативні передачі.

Спочатку капітан Аль-Насра двічі відзначився зі штрафних ударів, після чого асистував на порожні ворота Садіо Мане – ця результативна передача стала ювілейною 250-ю в кар'єрі КріРо.

На 42-й хвилині Роналду ефектним ударом оформив хет-трик, а наприкінці тайму закінчив феєрію ще одним асистом на порожні ворота.

Перформанс Роналду в матчі з Абхою: відео

Після цього колишній тренер Шахтаря Луїш Каштру в перерві замінив свого зіркового земляка, а його підопічні ще тричі засмутили воротаря суперника.

Зазначимо, що для Кріштіану Роналду цей хет-трик став другим за 4 дні. До цього він забив 3 м'ячі у ворота Аль-Таї. Що цікаво, у попередньому матчі він оформив його у другому таймі, тож за останні 90 хвилин на рахунку легендарного форварда 8 (!) результативних дій.