Кріштіану Роналду мав стовідсотковий шанс розписатися у воротах Лідса, повідомляє 24 канал.

Як це було МЮ уник ганьби в матчі проти Лідса, пропустив двічі за 58 секунд: ексгравець Шахтаря врятував їх

На 26-й хвилині матчу Роналду при рахунку 0:0 примудрився пробити з метра до лінії воріт прямо у воротаря команди суперника Іллана Мельє після передачі Поля Погба.

Відео промаху Роналду (дивіться з 00:19)

• Португалець, який напередодні перервав шестиматчеву серію без голів, залишив поле "Елланд Роуд" без забитого м'яча. Роналду цього сезону відіграв за Манчестер Юнайтед 27 матчів у всіх турнірах, у яких забив 15 голів і віддав три результативні передачі.
  • 2022 рік у Кріштіану Роналду явно не складається. Португалець повторив свій антирекорд 13-річної давності – шість матчів без голів.