Перша частина зустрічі закінчилась нульовою нічиєю. Хоча наприкінці тайму м'яч таки побував у володіннх господарів. Але гол Отавіу був скасований через офсайд, пише 24 Канал.

Це цікаво Готель у Словенії виставив на аукціон ліжко, на якому спав Кріштіану Роналду: яка стартова ціна

Суддя ледь не отримав в обличчя від Роналду

У середині другого тайму Аль-Хіляль відзначився двічі. Голи за господарів забили Аль-Давсарі та Малком, які забезпечили комфортну перевагу своїй команді над Аль-Насром.

Наприкінці матчу емоції вибухнули у головної зірки на полі у складах обох команд – Кріштіану Роналду. Португалець вдарив суперника в обличчя під час поєдинку. За що головний арбітр півфіналу покарав порушника червоною карткою.

Зірковий нападник бурхливо відреагував на своє вилучення та навіть замахнувся кулаком у бік судді. Але вчасто стримався та не вдарив арбітра поєдинку. Якби розлючений Роналду не стримав емоцій та вдався до фізичних дій, то міг би довго пробути у майбутньому поза футбольним полем.

Роналду вдарив суперника в обличчя: дивіться відео

Відео, як Роналду ледь не вдарив арбітра через вилучення

Вже без Ронлду на полі Аль-Наср зумів скоротити відставання до мінімуму 2:1. У компенсований до матчу час голом відзначився Садіо Мане. Однак на більше часу у гостей не вистачило.

Аль-Наср із Роналду вилетів із Аль-Хіляль на стадії півфіналу Суперкубка Саудівської Аравії 2:1.

Відзначимо, що 39-річний Роналду у поточному сезоні-2023/2024 відіграв вже 37 матчів, у яких забив 36 голів та віддав 12 асистів.