У перші два дні фіналів збірна України виборола чотири медалі та сім ліцензій на Паралімпіаду-2024. Найбільшим успіхом за цей час відзначився штовхальник ядра – Роман Данилюк, пише 24 Канал.

Читайте також Гераскевич хоче виключити зрадника Бубку із НОК України, який постачає паливо окупантам

Данилюк встановив рекорд чемпіонатів світу з параатлетики

Після "бронзи" у перший змагальний день у метанні списа від Владислава Білого, Україна поповнила скарбничку медалей першим "золотом". Наша країна була представлена у трьох фіналах: штовханні ядра, а також у бігу на 100 та 400 метрів. І, що тішить, у кожному з них "синьо-жовті" або здобули медаль, або принесли ліцензію на Паралімпіаду.

Головна подія – це перемога Романа Данилюка. Він із рекордом чемпіонату світу завершив фінал у штовханні ядра з результатом 16.73 метра. Володимир Пономаренко також розділив із ним п'єдестал та посів друге місце. Наталія Кобзар у бігу на 400 метрів принесла Україні ще одне "срібло". Владислав Загребельний у бігу на 100 метрів хоч і не увійшов у топ-3, але став четвертим, що забезпечило Україні ще одну ліцензію на Паралімпіаду-2024.

Після змагального дня Україна тепер має рівно 200 медалей в історії паралімпійських чемпіонатів світу: 69 золотих, 61 срібну та 70 бронзових медалей.