Надія Кіченок/Айсам-уль-Хак Куреші (Україна/Пакистан) – Чжань Хаоцін/Олівер Марах (Тайвань/Австрія) 2:0 (6:3, 6:4).

Дивіться також: М'яч застряг у ракетці тенісиста після потужного удару на Roland Garros: відео

Поєдинок проти шостих сіяних тривав 1 годину і 7 хвилин. Кіченок і Куреші реалізували 3 з 6 брейкпойнтів, а їх суперники скористалися єдиним брейкпойнтом за весь матч.

У півфіналі українсько-пакистанська пара зустрінеться з переможцями матчу Чжан Шуай/Джон Пірс – Габріела Дабровські/Мате Павич.

Українка Кіченок оновила особистий рекорд на мейджорах в змішаному парному розряді, а також національний рекорд у міксті на Roland Garros. Раніше у чвертьфіналах у Парижі зіграли Катерина Бондаренко (2008) і Наталія Медведєва (1994, 1995).