Поляки зацікавлені послугами Андрія Шевченка ще з початку 2022 року. Представники Польського футбольного союзу напередодні вже контактували з оточенням Шевченка щодо можливого призначення.

Варте уваги Збірна Роналду отримає нового тренера: особливий коуч для португальців

Роберто Мартінес, якого недавно сватали у збірну Іспанії, прокоментував своє майбутнє можливе працевлаштування. Розповів, що буде просто плисти за течією:

"Я ще маю контракт до кінця року з бельгійською федерацією. Станом на зараз я не веду жодних розмов. Формально переговори можливі з січня. У мене немає конкретних планів. Насправді ніколи не знаєш, що готує тобі майбутнє", – поділився Мартінес.

Збірна Польщі вилетіла в 1/8 фіналу ЧС-2022 від збірної Франції (3:1), подолавши квартет, який вони формували зі збірними Аргентини, Мексики та Саудівської Аравії.

Колишні підопічні Роберто Мартінеса, бельгійці не змогли подолати бар'єр групового етапу на ЧС-2022, хоча команда сіялась з першої корзини. А от у 2018 році Мартінесу зі збірною Бельгії вдалось завоювати бронзу мундіалю. Тоді у матчі за 3-є місце вони здолали зібрну Англії (2:0).