Алі Башир розповів, як би він керував боксерами під час поєдинку Олександра Усика і Ентоні Джошуа.

До слова На бій Усик – Джошуа допустять понад 60 тисяч вболівальників

"Якби я був Джошуа, я б спробував нав'язати свою волю Усику. Якби я був тренером Джошуа, я б сказав йому: "У першому раунді найголовніше – використовуй свій джеб". Використовуй свій джеб у кожному поєдинку.

Я б змусив Ентоні Джошуа нав'язати йому свою волю: "Я тут чемпіон хевівейта, а ти – ні. І не будеш ним". Ріж ринг, дави його, примусь його битися, примусь його розмінюватися ударами з тобою, щоб зносити його", – розповів Башир зі сторони Джоуша.

Також Башир описав хід думок зі сторони Усика:

"Якби я був в кутку Усика, я сказав би: "Виходь і роби саме ті ж речі, але по-розумному. Боксуй на вході, боксуй на виході, з одного боку в інший, кусай його джебом лівші". У бою все вирішує таймінг. Таймінг джеба Усика. Усик, вийди туди і підірви віру в свої сили Джошуа. Тримайся подалі від канатів, продовжуй битися в центрі рингу. Ці речі легше сказати, ніж зробити", – висловився Башир.

Усик – Джошуа: перед боєм

  • Бій Олександра Усика та Ентоні Джошуа запланований на 25 вересня і зможе пройти при глядачах.
  • Усик претендент на титул WBO, але на кону стоятимуть ще й пояси WBA та IBF. Промоутер Едді Хірн заявив, що гонорар за бій буде розділений у співвідношенні 80/20 на користь Ентоні.
  • У попередньому бою Усик здолав Дерека Чісору. Натомість Ентоні Джошуа нокаутував Кубрата Пулєва. Обидва боксери – олімпійські чемпіони 2012 року.