Це стало зрозуміло вже у першому таймі, коли арбітр зустрічі показав 7 жовтих карток у першому таймі. За те забитих голів у першій 45-хвилинці не було, пише 24 Канал.

Цікаво Лунін вперше став володарем Кубка Іспанії: усі трофеї українця у складі "вершкових"

Емоції валили через край

Єдиний м'яч, який у підсумку став переможним був забитий на третій компенсованій до матчу хвилині. Мігель Борха реалізував пенальті та вивів Рівер Плейт уперед 1:0.

Після чого команди забули про футбол. На полі вирували лише емоції.

Команди влаштували справжню бійку прямо на футбольному полі, у яку потрапили навіть судді, які намагались розборонити футболістів.

У підсумку головний арбітр зустрічі показав 7 червоних карток, три з яких були за межами поля. Рівер Плейт залишився догравати поєдинок вдесятьох. Натомість його іменитий суперник залишився лише в вісьмох.

Відео бійки у матчі Рівер Плейт – Бока Хуніорс

Однак зустріч так і закінчилась перемогою господарів 1:0.

Після фінального свистка футболісти Рівер Плейт не стримували емоцій, але цього разу вже емоцій радості. Адже їм вдалось перемогти принципового суперника.

• Після 15 турів Рівер Плейт очолює турнірну таблицю аргентинської Прімери, набравши вже 37 очок. Перевага над найближчим конкурентом, яким є Сан-Лоренсо, складає вже 9 балів.
  • Щодо Бока Хуніорс, то клуб із 18 пунктами йде лише на 13-й позиції.