Зокрема, у суботу до снаги зачепитись за нагороди веслярам: Дмитро Янчук та Тарас Міщук на каное-двійці змагатимуться у фіналі, який розпочнеться о 15:22, а Марія Повх, Світлана Ахадова, Анастасія Тодорова та Інна Грищун на байдарці-четвірці вийдуть на старт о 15:47.

О 17:00 стартує змагання серед тріатлоністок,серед яких буде і Юлія Єлістратова.

У сучасному п'ятиборстві у суботу стане відоме ім'я олімпійського чемпіона серед чоловіків, За цей титул боротимуться і двоє українців – Павло Тимощенко і Андрій Федечко. Змагання з плавання розпочнуться у 18:00, а останній раунд – біг+стрільба – о 00:00.

У фінальному заїзді в маунтінбайку о 18:30 братимуть участь Яна Беломоїна та Ірина Попова.

О 21:20 стартують фінальні змагання у художній гімнастиці (останній вид – вправи зі стрічкою – почнуться о 22:59). У п'ятницю у відбірковому раунді наша Ганна Різатдінова закінчила змагання на 3-му місці, тож сподіваємось, сьогодні вона виступить щонайменше не гірше.

Спробує зачепитись за медаль і борець Ален Засєєв (вагова категорія 125 кг) – перші сутички заплановані на 16:08, а медальні бої розпочнуться о 00:00.

Не варто забувати і про наших легкоатлетів – о 2:30 в сектор для стрибків у висоту вийде Ірина Геращенко, о 2:55 за нагороди почнуть боротись метальники списа, в тому числі і наш Дмитро Косинський, а о 4:00 відбудеться фінальний забіг серед жінок, естафета 4х400 метрів.

Читайте також: Українки зупинились за крок від медалей, спортсмен врятував дітей – найцікавіше у Ріо за 14 день