За крок до перемоги

У п'ятницю, 19 серпня, збірна України з синхронного плавання зайняла четверте місце на Олімпійських іграх 2016 року. Перше місце у російської команди, друге – у Китаю, третє – у Японії. Наші синхроністки отримали за свій виступ 188.6080 балів.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов обурився рішенням суддів і вважає, що збірну України з синхронного плавання засудили на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро.

"І знову несправедливість у Ріо... Судді не дали заслужену шикарним виступом "бронзу" нашим красуням в синхронному плаванні. Україночки виступили набагато сильніше за японок, яких вперто вели до третього місця із самого початку змагань. Таке ганебне суддівство вбиває Олімпіаду, це вже не спорт. А наші русалоньки найкращі! Це був вражаючий номер. Молодчинки", – емоційно написав Жданов.

Врятував 4 життя

Тренер німецької збірної з веслування Штефан Хенце отримав серйозну травму голови внаслідок ДТП. Він помер у лікарні через те, що йому своєчасно не надали необхідну медичну допомогу. Сім'я Хенце прилетіла в Бразилію і дала згоду на пересадку органів.

"Серце, печінка і обидві нирки були успішно пересаджені. На рахунку Хенце чотири врятовані життя", – розповів прес-секретар Міністерства охорони здоров'я Бразилії Роберт Наполіс.

Унікальне досягнення

Ямайський спринтер Усейн Болт у Ріо-де-Жанейро встановив унікальне досягнення. 29-річний спортсмен три Олімпіади поспіль (2008, 2012, 2016) виграв по 3 золота – на 100, 200 метрів і естафеті 4х100.

Українці поборються за медаль

Веслувальники Дмитро Янчук і Тарас Міщук візьмуть учать у боротьбі за нагороди у фіналі Олімпійських ігор у Ріо.

Заплив у півфіналі на 1 кілометр українці подолали першими, показавши час 3:38.384. Фінальна боротьба у цій дисципліні відбудеться 20 серпня.

А також українка Ганна Різатдінова, яка зайняла третє місце у кваліфікаційному відборі, виходить у фінал. Додамо, чемпіонка світу з художньої гімнастики перед стартом на Олімпіаді-2016 показала рішучість і готовність перемагати.

Через виступи можеш розкрити свій внутрішній світ. Представляти свою країну для мене – це величезне щастя і відповідальність. Ти з гордістю захищаєш свій прапор на весь світ. І так, за Батьківщину хочеться всіх порвати,
– сказала спортсменка.

Відібрали медаль

В екс-українця Сергія Тарновського, який завоював для Молдови першу медаль на Олімпіаді-2016, забрали його "бронзу" з фінального запливу на 1000 метрів в класі С-1.

Міжнародна федерація каное переглянула результати, адже з'ясувалося, що Тарновський провалив допінг-тест перед змаганням.

Тож 19-річний спортсмен позбавлений бронзової медалі, а її новим власником стане росіянин Ілля Штокалов, що фінішував на одну десяту секунди позаду Тарновського.

Дискваліфікація Сергія Тарновського також означає, що українець Павло Алтухов в підсумковому протоколі перемістився з п'ятого рядка на четвертий.

Інтимний курйоз

Під час включення з олімпійського Ріо-де-Жанейро кореспондент ВВС Ден Уокер потрапив у дуже пікантну ситуацію.

Коли глядачі почали писати під час прямого включення BBC з Олімпіади-2016 журналісту, щоб камера наблизила зображення пляжу, на якому за спиною кореспондента пара займається любовними втіхами, він вирішив пояснити непередбачувану ситуацію.

"Тим, хто запитує у соцмережах, що відбувається у мене за спиною: ми не будемо наближати зображення. Але я запевняю, це не те, про що ви подумали. Це просто обійми. Вони, мабуть, просто читають книгу. Читають книгу в дивній позі", – пожартував Ден Уокер.