Ріанчо: Бажаю, щоб рф швидше повернулася в європейський футбол

Колишній тренер збірної України та Динамо з фізичної підготовки протягом довгих років заробляв криваві гроші у країні-агресора. Рауль Ріанчо називає усунення збірної росії від Євро-2024 жахом для усього спорту та футболу. Про це він розповів російському Sport24.

До теми росію офіційно не допустили до відбору на Євро-2024

Фахівець вірить, що росія знову заграє на міжнародних змаганнях, коли закінчиться війна в Україні. Ріанчо чекає повернення російської збірної у європейський футбол.

Я вірю, що ці санкції з усуненням збірної росії закінчаться, коли припиниться конфлікт між росією та Україною. Звичайно, це жахливо для футболу та всього спорту. Я бажаю, щоб збірна рф швидше повернулася в європейський і світовий футбол,
– сказав Ріанчо.

Нагадаємо, що після 24 лютого збірну росії та футбольні клуби цієї країни були відсторонені від міжнародних змагань, які проводяться під егідою УЄФА. росія намагалась оскаржити це рішення в Спортивному арбітражному суді в Лозанні, але суд відмовив у задоволенні апеляції.

Ріанчо проміняв європейський футбол на гниття у росії

  • 62-річний спеціаліст вперше поїхав заробляти у росії взимку 2009-го. Протягом п'ятьох років іспанець працював фітнес-тренером у казанському Рубіні.
  • Після чого попрацював у збірній України та Динамо. Влітку 2018 року повернувся на росію, де працював до кінця 2021-го. У московському Спартаку був і асистентом тренер, і спеціалістом із фізичної підготовки, також наставником із приставкою в.о. та керівником відділу методології.
  • Наразі перебуває без роботи.