Сильний вітер вніс свої корективи у гонку. Переможницею стала норвежська біатлоністка Марте-Олсбю Ройзеланд, яка після другого вогневого рубежу пішла у великий відрив і зберегла свою перевагу до кінця гонки.

Дивіться також Українки провалили спринт на останньому етапі Кубка світу з біатлону, перемога Екхофф

"Срібною" та "бронзовою" призерками стали норвежка Тіріль Екгофф та білоруска Дар'я Сола.

Як виступили українки

Першою на трасу вийшла Олена Підгрушна, яка програвала лідеру за результатами спринтерської гонки 1 хвилину і 9 секунд. У підсумку, шість промахів у капітана збірної України і 30 місце на фініші.

Дарія Блашко зробила 5 промахів, але фінішувала нижче Олени – 37 позиція. Валентина Семеренко з 6 колами штрафу 44-та.