Україну на першому етапі представляла Ірина Петренко, на другому – Юлія Джима далі – Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко. Українській команді вдалося показати на п'ятому етапі найкращий результат у нинішньому сезоні, пише 24 Канал.

Дивіться також Одразу три українські біатлоністки пропустять особисті гонки у Рупольдингу: у чому причина

Прогрес збірної України

Найкращим для України був перший етап. Петренко закрила без хиб усі десять мішеней на двох вогневих рубежах. Вона передала естафету Джимі третьою, програла лише 3,5 секунди.

Юлія на своєму етапі втратила дві позиції. Однак українка теж з "нулями" пройшла вогневі рубежі. Меркушина продемонструвала дещо гірші показники на стрільбищі, вона скористалася двома додатковими патронами. Що збільшило відставання від лідерок до 56 секунд.

Фінішерка команди Дмитренко останньому вогневому рубежі закрила мішень з додаткового патрона. Однак їй вдалося підняти команду на п'яте місце.

Цього разу перемогу святкують француженки, збірна Швеції посіла другу сходинку, Німеччина фінішувала третьою. Норвежки, які були одними із фавориток, провалили гонку, вони посіли дев'яте місце (2 кола штрафу).

Результати жіночої естафети у Рупольдингу

  1. Франція (0+4) 1:08:44.5
  2. Швеція (0+3) +8.7
  3. Німеччина (0+3) +46.7
  4. Швейцарія (0+7) +1:22.3
  5. Україна (0+4) +1:36.1
  6. Італія (0+9) +1:40.7