29 листопада свої матчі в Лізі чемпіонів зіграли команди з груп A, B, C та D. І команди влаштували справжні гольові перестрілки. Одразу в чотирьох матчах було забито по шість голів.

Варте уваги 10 з 16 команд вже відомі: хто вийшов в плей-оф Ліги чемпіонів

Галатасарай – Манчестер Юнайтед 3:3

Голи: Зієш, 29, 62, Актюркоглу, 71 – Гарначо, 11, Фернандеш, 18, Мактоміней, 55

Відкривати ігровий день випало двом матчам о 19:45. Перший – у Стамбулі, де Галатасарай приймав Манчестер Юнайтед. Між турецькими та англійськими клубами існує своя історія протистояння. Окрім того, в цьому сезоні Галатасарай вже переміг МЮ на "Олд Траффорд". Тож "червоні дияволи" прагнули взяти реванш. І вони були близькі до того, адже на 18-й хвилині вигравали з рахунком 0:2.

Згодом Зієш скоротив відставання в рахунку, вдало пробивши зі штрафного.

Але в другому таймі на 55-й хвилині різниця в рахунку знову була у два голи, коли Мактоміней в дотик замкнув простріл з флангу. Та все той же Зієш спочатку знову відзначився сам (і знову ударом зі штрафного), а потім асистував на партнера. Матч так і закінчився внічию 3:3.

Відеоогляд матчу Галатасарай – Манчестер Юнайтед

Баварія – Копенгаген 0:0

Натомість у другому матчі цього квартету глядачі на стадіоні в Мюнхені в грі між Баварією та Копенгагеном забитих голів не побачили. Тож ситуація з другою командою, яка вийде в плей-оф, лише загострюється.

Відоогляд матчу Баварія – Копенгаген

Севілья – ПСВ 2:3

Голи: Рамос, 24, Ен Несірі, 47 – Сайбарі, 68, Гудель, 81 (авт), Пепі, 90+2
Вилучення: Окампос, 66 (Севілья)

Севілья невдало стартувала в цьому сезоні Ліги чемпіонів. Перша два матчі команда звела до нічиї, а ще два матчі (проти Арсеналу) – програла. У домашньому матчі проти ПСВ Севілья була близька до першої перемоги. Але упустила її. Хоча Рамос забив у першому таймі, а Ен Несірі подвоїв перевагу "нервіонців" на початку другого тайму. Та Окампос з різницею в три хвилини двічі отримав жовті картки й залишив Севілью в меншості. Цим і скористалися гравці ПСВ, забивши тричі.

Севілья вибуває з боротьби за вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. І зберігає примарні шанси вийти в Лігу Європи. Натомість ПСВ виходить з групи з другого місця.

Відеоогляд матчу Севілья – ПСВ

Арсенал – Ланс 6:0

Голи: Гаверц, 13, Гарбіель Жезус, 21, Сака, 23, Мартінеллі, 27, Едегор, 45+1, Жоржиньо, 86 (пен)

Натомість путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від групи B з першого місця гарантував собі Арсенал. "Каноніри" на власному полі розгромили Ланс. Ще у першому таймі у ворота французького клубу влетіло одразу п'ять голів. Ще один гол було забито вже наприкінці другого тайму.

Лансу ж залишається позмагатися з Севільєю за третє місце в групі.

Відеоогляд матчу Арсенал – Ланс

Реал Мадрид – Наполі 4:2

Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Пас, 84, Хоселу, 90+4 – Сімоне, 9, Ангісса, 47

Реал виграв свій п'ятий поспіль матч в Лізі чемпіонів. Цього разу вдома проти Наполі. Хоча "вершкові" першими пропустили, коли Лунін відбив м'яч після близького удару Сімеон вже за лінією воріт.

Та ще в першому таймі Реал забив двічі. Вже з хвилину після пропущеного голу вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Родріго. А згодом ударом головою відзначився і Беллінгем.

Та на початку другого тайму Наполі знову забив.

Врятували перемогу мадридському клубу вдалі заміни. На 84-й хвилині забив Ніко Пас, а на 90+4 хвилині остаточний результат матчу встановив Хоселу.

Відеоогляд матчу Реал – Наполі

Брага – Уніон Берлін 1:1

Голи: Джало, 51 – Госенс, 42
Вилучення: Ніакате, 30 (Брага)

Змагатися за вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Наполі доведеться проти Браги, яка зуміла в домашньому матчі проти Уніон Берлін уникнути поразки, хоча і грала в меншості.

Німецький клуб же не зумів перервати свою серію без перемог в усіх турнірах, яка тепер складає 16 матчів.

Відеоогляд матчу Брага – Уніон Берлін

Реал Сосьєдад – Зальцбург 0:0

Один з двох матчів 29 листопада, які закінчилися без забитих голів, зіграли в іспанському Сан-Себастьяні. І з цікавого в цьому матчі між Реал Сосьєдадом та Зальцбургом стало те, що цей матч судила українська бригада арбітрів на чолі з Миколою Балакіним.

Відеоогляд матчу Реал Сосьєдад – Зальцбург

Бенфіка – Інтер 3:3

Голи: Жоау Маріу, 5, 13, 34 – Арнаутович, 51, Фратеззі, 58, Санчес, 72 (пен)
Вилучення: Антоніо Сілва, 84 (Бенфіка)

Бенфіка програла чотири попередні матчі в Лізі чемпіонів. І в матчі проти Інтера була близька до того, щоб перервати цю "чорну смугу невдач". Адже в першому таймі Жоау Маріу оформив хет-трик.

Але невдала гра в обороні "орлів" нікуди не ділася. Тож українцю Анатолію Трубіну знову довелося діставати м'яч зі своїх воріт. І не один раз. Спочатку забив Арнаутович після подачі з кутового. Згодом захисники недогледіли у штрафному майданчику Фраттезі. А закінчилося тим, що у ворота Бенфіки було призначено пенальті, яке реалізував Санчес. Тож у підсумку 3:3.