На заключному етапі Кубка світу з біатлону в Голменколлені відбулася чоловіча гонка переслідування. За результатами спринту Україну в персьюті представили три біатлоністи, пише 24 канал.

Як виступили українці

Найкращу позицію на старті серед українців мав Богдан Цимбал, який розпочав гонку з відставанням у 2:19 хвилини від Йоганнеса Бьо. Проте провальна стрільба позбавила українця шансів на гарний результат. Через п'ять кіл штрафу Богдан не потрапив до залікової зони і опинився лише на 53-му місці.

Попри три промахи Артем Прима зумів піднятися на 13 позицій та завершити гонку 37-м. Одразу на 19 позицій піднявся Антон Дудченко, який закрив усі мішені і в підсумку фінішував 39-м. Таким чином, два українські біатлоністи потрапили до залікової зони.

Переможцем останнього персьюту сезону став Бьо-молодший. Володар малого кришталевого глобуса в переслідуванні випередив француза Кантона Фійона-Майє на пів хвилини. До речі, це 18 перемога Йоганнеса. "Бронза" дісталася норвежцю Штурлі Легрейду.

• 53. Богдан Цимбал (Україна, 1+1+2+1)

Закриють програму дев'ятого етапу Кубка світу два масстарти, які відбудуться у неділю, 19 березня.