Шостий тур Першої ліги розтягнувся одразу на три дні. 1 вересня відбувся один матч – Лівий берег приймав Маріуполь, пише 24 Канал.

​До теми Долю матчу вирішили дебютанти: Карпати впевнено обіграли конкурента за вихід в УПЛ

Лівий берег – Маріуполь 1:1

Голи: Співаков, 28 (п) – Биковський, 90
Вилучення: Астахов, 62 (Лівий берег)

Господарі у меншості не змогли втримати переможний рахунок. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1, яку для Маріуполя на 90-й хвилині врятував Биковський.

Лівий берег замикає трійку лідерів групи "Б" (10 очок).

Відеоогляд Лівий берег – Маріуполь

Чернігів – Кремінь 2:3

Голи: Сердюк, 3, 28 – Савіцький, 45, Трофимюк, 52, 90

У суботу, 2 вересня, відбулось одразу три поєдинки ПФЛ. У першому із них Чернігів вдома програв Кременю 2:3.

Відео повного матчу Чернігів – Кремінь

Фантастика від Равлика та Бразилія у Львові

Далі львівські Карпати приймали одного з суперників за вихід в УПЛ Епіцентр. Перша частина зустрічі закінчилась нульовою мировою. А ось у другому таймі Мирон Маркевич зумів вгадати із замінами. Легендарний тренер випустив на поле новачків команди Віталія Равлика та Крістіана.

Спершу бразилець красиво ударом в один дотик зловив передачу з флангу від Полегенька. А на 81-й хвилині Равлик отримав передачу від Чачуа та розкішним ударом у дев'ятку воріт Епіцентра подвоїв перевагу "левів" 2:0.

Новачки вирішили долю матчу для "зелено-білих". Карпати продовжують лідирувати у групі "А", набравши вже 16 балів. Відрив від Ниви Бузової складає вже 2 пункти.