Боротьба за "золото" загострюється, повернення Інгульця в УПЛ: підсумки 26-го туру Першої ліги

14 травня 2024, 13:07

Відбулись усі матч 26-го туру Першої ліги України з футболу сезону-2023/2024. У цьому вікенді визначився другий клуб, який пішов на підвищення у класі.

Вслід за Карпати в УПЛ у новому сезоні-2024/2025 гратиме Інгулець. Це велике повернення клубу із Петрового після сезону-2022/2023. У минулому турі Інгулець розгромив вдома Агробізнес 3:0, повідомляє 24 Канал.

До теми Ефектний камбек: Інгулець слідом за Карпатами достроково повертається в УПЛ

Другий клуб, який підвищився у класі

Перемогу господарям принесли голи Сада, Сітало та П'ятова.

Інгулець за два тури до закінчення сезону забезпечив собі вихід в УПЛ. У команди 61 бал після 26-ти турів, вона стала недосяжною для третього Лівого берега, у якого 50 набраних очок.

Боротьба за "золото" Першої ліги продовжується. Між лідером таблиці Карпатами та Інгульцем різниця лише у 3 пункти на користь "левів" зі Львова.

Показали характер "левів"

Карпати ж у минулому турі вигризли виїзну перемогу у Маріуполя 1:2. Вже на 10-й хвилині Клименко вивів "зелено-білих" уперед 0:1. Мінімальна перевага гостей протрималась аж до 74-ї хвилини другого тайму, коли Савін повернув маріупольців у гру 1:1.

Здавалось, що матч може закінчитись нічиєю, але головний тренер Карпат Мирон Маркевич вгадав із заміною. Наприкінці поєдинку карпатівцям вдалась чудова атака, яку результативно закінчив Юрій Тлумак, який вийшов на поле у середині другої 45-хвилинки.

Карпати обіграли Маріуполь 1:2. Після цієї звитяги підопічні Маркевича вже набрали 64 бали. Попереду у "левів" нарешті домашній поєдинок проти Лівого берега (у суботу, 18 травня, о 13:00) на стадіоні "Україна".

Якщо Карпати хочуть виграти Першу лігу, тоді команді потрібна лише перемога у грі проти Лівого берега. Адже в останньому турі сезону у "левів" буде виїзний матч проти прямого конкурента за "золото" Інгульця.

Маріуполь – Карпати: відеоогляд матчу