Емільяна Аранго – Даяна Ястремська 1:2 (6:0, 5:7, 4:6)

Одеситка стала третьою серед українок, хто зіграв свій стартовий поєдинок на Мастерсі в Іспанії. На щастя, вона перервала невтішну тенденцію та, на відміну від Цуренко та Світоліної, здобула перемогу, пише 24 Канал.

До теми Провальний старт українок: перша ракетка Іспанії вибила Світоліну з топового турніру у Мадриді

Це був третій очний матч між тенісистками. До цього між ними зберігався паритет.

Старт поєдинку видався провальним для Даяни. Вона лише у двох геймах першого сету змогла нав'язати боротьбу суперниці, проте й у них не змогла тріумфувати, в підсумку – 0:6 для Ястремської.

Друга партія видалася набагато конкурентнішою. Українка поступалася з рахунком 1:2 із брейком у пасиві, але змогла повернутися у гру та виграла 4 поспіль гейми. Після цього колумбійка знову зрівняла рахунок, але кінцівка була за нашою землячкою – 7:5.

Третій сет майже повністю повторив сценарій попереднього. З 1:2 рахунок також змінився на 5:2, колумбійка знову почала відіграватися, але цього разу вирішальним став десятий гейм, у якому українка зробила брейк "під нуль" та здобула надемоційну перемогу – 6:4.

Протягом матчу Даяна Ястремська зробила 2 ейси при 5 подвійних помилках, реалізувала 7 з 16 брейк-поінтів та виграла 6 із 14 геймів на своїй подачі. Поєдинок тривав рівно дві з половиною години.

Зазначимо, що в 1/16 фіналу Даяна Ястремська зіграє проти переможниці пари Коко Гофф – Аранча Рус.