За підсумками кваліфікації з поулу розпочинав гонку пілот Ред Булла Макс Ферстаппен та його партнер по команді Серхіо Перес. З другого ряду стартували пілоти Феррарі – Шарль Леклер та Карлос Сайнс.

Чемпіон підтвердив клас

Чинний чемпіон світу упродовж більшої частини гонки домінував на трасі. Лише під час пітстопу нідерландець поступився своєму напарнику. У підсумку Ферстаппен впевнено здобув першу перемогу в сезоні.

Другим фінішував Серхіо Перес, що дозволило Ред Буллу оформити дубль. За третє місце на подіумі розгорнулася боротьба між Сайнсом (Феррарі) та Алонсо (Астон Мартін). На 46-му колі Алонсо обійшов свого співвітчизника та посів сенсаційне третє місце у своєму першому старті за нову команду.

Невдало склалася гонка для другого пілота Феррарі Шарля Леклера. Монегаск достроково зійшов з траси через технічні проблеми з двигуном. Льюїс Гемілтон завершив етап на п'ятому місці.