Василь Ломаченко зізнався, що ніколи не любив складати такі рейтинги. Однак таки це зробив. Цікаво, що у топ-5 найкращих боксерів своєї ваги немає його прізвища.

Варто дізнатись Це те, чого я хочу, – Ломаченко розповів про головні цілі у своїй кар'єрі

Ломаченко: Мені необхідно назвати себе в цьому топ-списку

"Мені ніколи не подобалося це питання, бо треба включати до рейтингу самого себе. Мені це не подобається. Мені необхідно назвати себе в цьому топ-списку. Я не можу це пояснити", – розповів українець.

Ломаченко поставив на перше місце абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні. 16 жовтня американець спробує захистити звання у реванші проти Джорджа Камбососа.

Також у цей рейтинг увійшов Шакур Стівенсон та Раян Гарсія, які раніше поговорювали про потенційний бій проти Василя.

Девін Хейні, Джервонта Девіс, можливо Ісаак Крус, Раян Гарсія та Шакур Стівенсон. Знаєте, мабуть, я поставлю Стівенсона на третє місце. Тому Хейні, Девіс, Стівенсон, Крус та Раян,
– сказав Ломаченко.

Що відомо про наступний бій Ломаченка

  • 29 жовтня 2022 року відбудеться повернення Василя Ломаченка на ринг. Українець проведе бій за понад майже річну перерву. Востаннє боксер виходив на ринг у поєдинку проти Річарда Коммі.
  • Поєдинок прийме Нью-Йорк.
  • Бій проти Джемейна Ортіса повинен бути розігрівом перед титульним поєдинком для українця. Ломаченко хоче побитись за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.