На момент підписання контракту головним тренером "синіх" був Грем Поттер, якого у квітні змінив зірковий Френк Лемпард. Він очолював команду у статусі виконувача обов'язків та встиг трішки попрацювати з українським вінгером.

Читайте також Небезпечний потенційний конкурент для Мудрика: Челсі хоче підписати зірку Наполі

Проблема з розумінням футболу

Легенда тренерського цеху 76-річний Гаррі Реднапп пригадав розмову з тодішнім наставником Челсі про Михайла Мудрика. Він розповів, що Лемпард був вражений швидкісними якостями українського футболіста, але називав недолік, який не дозволив тому зі старту демонструвати високий рівень гри в новій команді.

Я пам'ятаю, як говорив із Френком Лампардом, коли він повернувся до Челсі, а клуб перед цим підписав Михайла Мудрика. Френк сказав мені: "Мудрик дуже швидкий, він як блискавка, але він не розуміє футболу".

Я тоді подумав: "90 мільйонів фунтів, і він не розуміє футболу? Ну, він повинен розуміти все, якщо за нього платять 90 мільйонів",
– сказав Реднапп.

Зазначимо, що з початку сезону-2023/2024 Челсі очолює Маурісіо Почеттіно, який знайшов підхід до українця та навіть проводив з українцем індивідуальні заняття, щоб повернути впевненість.

Це дало свій результат. Михайло Мудрик у нинішній кампанії провів 11 матчів за лондонський клуб, у яких відзначився першими двома голами за "синіх" та до отримання травми був стабільним гравцем основи.