Аль-Шарджа – Аль-Айн 2:0

Голи: Кайо, 11, Луанзінью, 18

Дивіться також Миколенко отримав найвищу оцінку в дебютному матчі за Евертон: він зіграв 120 хвилин

Перший матч Аль-Айна у чемпіонаті після Нового року вийшов невдалим – команда Реброва програла Аль-Шарджі. Результат було здобуто вже в дебюті поєдинку – Кайо відкрив рахунок на 11 хвилині, а Луанзінью через 7 хвилин зробив перевагу переконливою.

У другому таймі підопічні Реброва володіли більше м'ячем, але за ударами статистика ідентична – 9 загалом та по 2 у площину воріт. У складі Аль-Шарджи у стартовому складі вийшов екс-вінгер Шахтаря Бернард, який отримав жовту картку на 61 хвилині, а фінальний свисток арбітра зафіксував поразку Аль-Айна.

• Ця невдача не завадила Аль-Айну залишитись на першому місці з 30 очками, а Аль-Шарджа з 23 пунктами залишився другим.
  • До цього матчу у Реброва в ОАЕ була лише одна поразка, яка спіткала українського тренера у матчі Кубку Ліги проти Емірейтс (0:1). У чвертьфіналі турніру Аль-Айн зіграє з Аль-Васлом (15 січня).