Збірна України з футболу 9 вересня проведе матч проти Англії в рамках кваліфікації на чемпіонат Європи. За день до гри головний тренер "синьо-жовтих" Сергій Ребров дав традиційну пресконференцію. Одне з питань було про Руслана Маліновського, якого не викликали до збірної. Тренер пояснив, чму вирішив не викликати Маліновського.

До теми Маліновський назвав чи не єдиний спосіб для перемоги України над Італією на "Сан-Сіро"

"Коли ми робили виклики гравців, Руслан взагалі не мав команди. І не мав ніякої практики у своєї команди. Тому ми викликали тих гравців, яких викликали. Я вважаю, що Руслан – це кандидат, він член нашої збірної. Тому нічого страшного в цьому немає. Зараз він має практику, я вважаю, що він набере форму і повернеться до збірної України", – заявив Сергій Ребров.

Варто відзначити, що майже ціле літо Руслан Маліновський був у пошуках нової команди. Після зміни тренера у французькому Марселі, гравцеві заявили, що на нього не розраховують. Лише 19 серпня Маліновський став гравцем італійської Дженоа, перейшовши до клубу на правах оренди. І за цей час вже зіграв два матчі за "грифонів".

Натомість тренерський штаб збірної оголосив заявку гравців на вересневі матчі 23 серпня. І вже після цього в цьому списку довелося робити заміну. Спочатку до команди з резервного списку викликали Олександра Караваєва. А згодом через травму Миколи Шапаренка виклик отримав і Олександр Піхальонок.

9 вересня збірна України проведе матч у Вроцлаві проти Англії. А після цього на 12 вересня в команди запланований матч проти Італії в Мілані.

У жовтні у збірної України заплановано ще два матчі – 14 жовтня проти Північної Македонії, а 17 жовтня – проти Мальти. В листопаді Україна проведе заключний матч відбору на Євро-2024 – проти Італії 20 листопада.