Поєдинок між переможцями Ліги чемпіонів та Ліги Європи відбудеться на варшавському стадіоні "Народовий". Топовий матч у столиці Польщі розпочнеться о 22:00 за київським часом, пише 24 Канал.

Сенсаційний переможець ЛЄ проти "Галактікос"

У минулому сезоні команда Гасперіні здійснила справжній фурор, розгромивши у фіналі фаворита Ліги Європи леверкузенський Баєр (3:0). Ба більше, бергамаски залишили за бортом турніру Ліверпуль та Марсель. Тож перемога над "фармацевтами" не була випадковістю. Трофей Ліги Європи став першим у клубній колекції клубу.

Мадридський Реал вдев'яте зіграє у битві за Суперкубок. Минулого сезону "королівський клуб" став переможцем Ліги чемпіонів. У фіналі команда Карло Анчелотті здолала дортмундську Боруссію (2:0). Значний внесок у здобуття трофея зробив українець Андрій Лунін, який став героєм матчів плей-оф. Однак у вирішальному фіналі у воротах стояв досвідчений Тібо Куртуа.

Історія зустрічей

Шляхи Аталанти та Реалу лише одного разу перетиналися в матчах єврокубків. Суперники зустрічалися в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. Тоді "вершкові" здобули дві перемоги (1:0 та 3:1) та вийшли до чвертьфіналу.

Щодо ситуації з травмованими, то у Реала не зіграє лише Едуардо Камавінга. А от тренерський штаб Аталанти не зможе розраховувати на Рафаеля Толоя, Ніколу Дзаніоло, Джорджо Скальвіні та Джанлуку Скамакку.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Реал – Аталанта. Також будуть опубліковані всі голи зустрічі та повний відеоогляд гри після закінчення.

РЕАЛ – АТАЛАНТА 2:0

Голи: Вальверде, 60, Мбаппе, 68.

РЕАЛ: Куртуа – Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Менді – Чуамені, Вальверде, Беллінгем – Родріго, Мбаппе, Вінісіус.

АТАЛАНТА: Муссо – Джимсіті, Хієн, Колашинац – Дзаппакоста, Едерсон, Де Роон, Руджері – Пашалич – Лукман, Де Кетеларе.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Реал на класі переграв Аталанту та здобув шостий Суперкубок УЄФА в історії. Мадридці – одноосібні рекордсмени в цьому турнірі!

90+1 хвилина

Дві заміни від Гасперіні. Манцоні та Палестра вийшли замість Хієна та Пашалича.

90 хвилина

Дві хвилини додав суддя.

90 хвилина

Три заміни у Реала. Вінісіус, Беллінгем та Карвахаль пішли відпочивати. Замість них завершувати матч вийшли Гюлер, Себальос та Васкес.

89 хвилина

Годфрі не влучив по м'ячу після навісу від Руджері.

87 хвилина

Лукман накрутив кількох суперників на вході у майданчик Реала та віддав на Ретегі. Маттео встигли накрити захисники.

84 хвилина

Анчелотті знімає Мбаппе з гри. Замість нього вийшов Браїм Діас.

81 хвилина

Після подачі Вінісіуса та рикошету м'яч ледь не залетів у ворота Муссо. Втім Аталанті допомогла стійка.

79 хвилина

Ретегі знайшов можливість завдати удару, але він виявився занадто слабким.

76 хвилина

Модрич з'явився на полі замість Родріго.

74 хвилина

Муссо встиг відбити непростий удар від Родріго.

71 хвилина

Баккер виходить замість Колашинаца.

68 хвилина

ГООООЛ!!! Мбаппе відкриває рахунок своїм голам за Реал! Француз відгукнувся на пас від Беллінгема та з 5-6 метрів розстріляв ворота Аталанти. 2:0

Відео голу:

66 хвилина

Джимсіті зірвав атаку Реала та отримав жовту картку.

64 хвилина

Перші заміни від Аталанти. Ретегі та Годфрі вийшли замість Де Кетеларе та Дзаппакости.

62 хвилина

Який сейв від Муссо! Аргентинець парирує постріл Вінісіуса, якого вивели віч-на-віч.

60 хвилина

ГООООООЛ!!! Реал відкриває рахунок! Вінісіуса запустили у карний майданчик Аталанти і той прострілом знайшов на дальній стійці Вальверде. Уругваєць спокійно добив м'яч у порожні ворота. 1:0

Відео голу:

58 хвилина

Лукман міг непогано пробити з гострого кута, проте вирішив підключити партнера та віддав неточний пас.

56 хвилина

М'яч після обвідного удару Беллінгема пройшов вище воріт.

52 хвилина

Неточний дальній удар від Руджері.

48 хвилина

Пашалич непогано головою пробивав під стійку, але Куртуа виконав сейв.

Початок другого тайму

Матч поновлено!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перший тайм підійшов до завершення. Команди поки не забивали та пішли на перерву за нульової нічиєї.

45+1 хвилина

Який шанс у Родріго! Бразилець опинився на ударній позиції після пасу від Вінісіуса, але нападник влучив у поперечину.

45 хвилина

Дві хвилини додав арбітр.

42 хвилина

Вінісіус наступив на ногу Де Роону та був попереджений жовтою карткою.

39 хвилина

Низка фолів від гравців обох команд у центрі поля. Поки без моментів.

36 хвилина

При цьому Беллінгем полетів прямою ногою у воротаря та отримав за це попередження.

35 хвилина

Вінісіус шикарним пасом вивів Беллінгема сам на сам із Муссо, але аргентинець встиг першим на м'яч.

33 хвилина

Лукман вибігав у круту контратаку два у два, але проти Адемоли вдало зіграв Рюдігер та вигриз снаряд.

30 хвилина

Зрячий удар від Едерсона здаля. М'яч трохи розминувся зі стійкою.

27 хвилина

М'яч після прострілу Де Роона та рикошету від Мілітао влучив у поперечину. Пощастило Реалу!

24 хвилина

Таким самим невдалим ударом відповів Де Кетеларе.

21 хвилина

Неточний удар Мбаппе з дальньою відстані.

18 хвилина

Вінісіус майже встиг замкнути простріл, але не вистачило кількох сантиметрів.

14 хвилина

Простріл Аталанти з флангу перехопив Куртуа. М'яч в руках бельгійця.

12 хвилина

Ушкодження у Дзаппакости, але несерйозне. Давіде полежав на газоні та продовжив гру.

10 хвилина

Едерсон отримав жовту картку за грубу гру в центрі поля.

7 хвилина

Дзаппакоста непогано прорвався по флангу, проте прострілив прямо в Рюдігера.

4 хвилина

Простріл Вінісіуса заблокував Джимсіті. Реал очікувано забрав м'яч під свій контроль.

Початок матчу

Гра за Суперкубок УЄФА стартувала!

Команди вже на полі!

Аталанта лише у травні виграла свій перший євротрофей, а тепер може поповнити свій музей ще одним.

Реал та Аталанта лише раз перетинались між собою в Лізі чемпіонів. В 1/8 фіналу сезону 2020-2021 мадридці виграли двічі – 1:0 в Бергамо та 3:1 в Мадриді.

Кіліан Мбаппе готується до дебюту за Реал.