Реал з труднощами переміг Кадіс у матчі з голом ексгравця Карпат та Динамо: відеоогляд

11 листопада 2022, 09:36

Мадридський Реал 10 листопада приймав Кадіс у 14-му турі іспанської Ла Ліги. "Вершкові" не без проблем переграли суперника.

Реал – Кадіс 2:1

Голи: Мілітао, 40, Кроос, 70 – Лукас, 81

Перший удар у ствір воріт Кадіса був вже на 4-й хвилині матчу. Але удар Родріго з меж штрафного майданчика був легкою здобиччю для голкіпера, пише 24 канал.

Далі команди обмінялись дальніми пострілами Модріча та Еспіно. Обидва були значно вище воріт.

Грубо грали футболісти Реала проти суперника, який намагався грати на контратаках. У підсумку – два центральні захисники "Королівського клубу" вже у першому таймі опинились на жовтих картках.

Наприкінці першої 45-хвилинки підопічні Карло Анчелотті таки вдалось забити. Воротар Кадіса впевнено зіграв на виході після подачі з кутового. Однак м'яч знову відлетів у ноги футболіста Реала, який виконав подачу прямісінько на голову Мілітао. Едер залишився зовсім на самоті у штрафному майданчику суперника та вивів мадридський клуб уперед 1:0.

До перерви команди більше не забивали.

Шалена гармата Крооса та гол ексгравця УПЛ

На старті другого тайму Васкес намагався вирізати під дальню стійку – повз ворота.

Вже через декілька хвилин Куртуа рятував ворота Реала від пропущеного голу. "Вершкові" відповіли стрімкою атакою. Вінісіус віддав на Вальверде, той обігрався у стіночку з Васкесом. Але в останній момент удар Вальверде заблокував захисник Кадіса – Реал отримав право лише на кутовий.

Подачу Вінісіуса заблокували, м'яч відлетів під удар Кроосу. Тоні потужною гарматою в один дотик прошив сітку воріт Кадіса – 2:0. Дуже красивий гол від німецького футболіста.

На 81-й хвилині Лукас скоротив відставання гостей до мінімуму – 2:1. Все сталось під грубої помилки від Куртуа, який невпевнено вибив перед собою.

Реал з труднощами переграв Кадіс 2:1. Мадридський клуб зумів реабілітуватись за поразку від Райо Вальєкано у попередньому турі (3:2).

"Вершкові" продовжують боротьбу за чемпіонство. Відставання від Барселони, яка наразі лідирує у Ла Лізі, складає 2 бали.

Реал – Кадіс: відеоогляд матчу