Півфінальні зустрічі для Реала та Барселони не були "легкими прогулянками". Підопічні Карло Анчелотті лише за підсумками додаткових таймів здобули перемогу 5:3 у мадридському дербі проти Атлетіко. Натомість Барселона переграла Осасуну 2:0, хоча перший тайм минув без голів, повідомляє 24 Канал.

До теми Реал хоче взяти реванш у Барселони за поразку у 2023-му: де дивитись фінал Суперкубка Іспанії

Ель-Класіко у фіналі Суперкубка Іспанії

Іспанські гранди у 17-те грають між собою у Суперкубку країни. У минулому сезоні-2023/2024 Реал та Барселона теж зустрічались у фінальному поєдинку. Тоді перемогу та трофей здобули "блаугранас" 1:3. Тому "вершкові" хочуть взяти реванш в одвічного суперника.

Фінал Суперкубка Іспанії Реал – Барселона розпочнеться о 21:00 (за київським часом).

РЕАЛ – БАРСЕЛОНА 4:1

Голи: Вінісіус, 8, 11, 39 (пен), Родріго, 65 – Левандовський, 31.

РЕАЛ: Лунін - Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді - Чуамені, Кроос, Вальверде - Беллінгем - Родріго, Вінісіус.

БАРСЕЛОНА: Пенья - Кунде, Араухо, Крістенсен, Бальде - Де Йонг, Гюндоган - Серхі Роберто, Педрі, Ферран Торрес - Левандовський.

Фінальний свисток

Суддя вирішив не компенсовувати час та завершив гру. Реал розгромно перемагає у дербі та у 13-ий раз в історії стає володарем Суперкубка Іспанії.

87 хвилина

Останні заміни від Реала. Хосел та Себальос на полі замість Беллінгема та Вальверде.

84 хвилина

Беллінгем завдав несильного дальнього удару. М'яч прилетів прямо в руки кіпера Барселони.

83 хвилина

Дві заміни від Анчелотті. Замість Крооса та Вінісіуса на поле вийшли Модрич та Камавінга.

81 хвилина

Фантастичний сейв від Луніна. Феліш красивим фінтом пройшов оборону Реала та від душі приклався до м'яча злету. Андрій ефектно відбив удар.

22:39, 14 січня

80 хвилина

Потрійний моменту Реала. Спочатку Діас хитнув суперника та пробив у Пенью, одразу після цього Беллінгем влучив у Кунде на лінії, а завершив атаку неточним ударом Вальверде.

78 хвилина

Заміна від Реала. Браїм Діас замість Родріго.

77 хвилина

Реал вміло сушить гру та навіть знаходить можливість для контратаки.

73 хвилина

Беллінгем спробував переграти Пенью з дуже гострого кута. Іньякі не підвів.

71 хвилина

Червона картка для Араухо. Уругваєць сфолив на Вінісіусі та побачив перед собою друге попередження. Барса дограватиме у меншості.

67 хвилина

Дальній постріл від Ямала не став для Луніна проблемою. Андрій забрав м'яч до рук.

65 хвилина

ГООООЛ. Реал забиваэ вже четвертий м'яч! Вінісіус прострілив на Беллінгема і того випередив Кунде. Втім француз викотив прямо під удар Родріго, який таки вразив ворота Пеньї. 4:1

64 хвилина

Жовта картка для Рюдігера, який скосив Феліша.

62 хвилина

Потрійна заміна від Барселони, спрямована на посилення атаки:

• Фермін Лопес замість Серхі Роберто
  • Жоау Феліш замість Феррана Торреса
  • Ламін Ямал замість Педрі

61 хвилина

Удар Вінісіуса вище воріт з лінії карного майданчика.

22:19, 14 січня

59 хвилина

Вінісіус сам створив для себе момент та вийшов на ударну позицію. В останній момент під м'яч кинувся Араухо.

57 хвилина

Педрі знайшов можливість прострілити в центр, але Начо випередив Левандовського.

54 хвилина

Команди грають без небезпечних моментів у другому таймі. Реал такий перебіг подій повністю влаштовує.

49 хвиина

Барселона контролюэ гру та намагається створити небезпеку біля воріт Луніна.

Початок другого тайму

Матч поновлено. У перерві не відбулось жодної заміни.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Реал комфортно виграє у принципового суперника завдяки хет-трику Вінісіуса. Барселону може врятувати лише суперкамбек.

45+4 хвилина

Педрі ледь не вразив ворота Луніна перед самою перервою. Удар Педрі з лінії карного майданчика пройшов поблизу зі стійкою.

45+2 хвилина

Ферран Торрес головою скидував під удар партнеру, але Рюдігер опинився першим на м'ячі.

45 хвилина

Рефері компенсував 4 хвилини.

21:43, 14 січня

43 хвилина

А тепер жовту картку отримав Беллінгем, який збив Педрі.

40 хвилина

Серхі Роберто попереджений за надмірні емоції.

39 хвилина

ГООООЛ. Вінісіус впевнено переграє Пенью та оформлює хет-трик, 3:1.

37 хвилина

Роналд Араухо ще і жовту картку отримує.

37 хвилина

Пенальті! Чуамені красиво навісив на Вінісіуса, але того збив у своєму майданчику Араухо, поклавши на газон.

33 хвилина

ГООООЛ. Барселона скоротила відставання у рахунку. Після подачі з флангу Менді вибив прямо на ногу Левандовському, який упіймав м'яч та смачно злету пробив у кут воріт. Лунін дотягнувся до м'яча, але не врятував, 2:1.

31 хвилина

Карвахаль ідеально грає у відборі, не пускаючи Бальде до воріт Луніна.

28 хвилина

Лунін прямо у вогні! Українець парирує ногою удар Феррана Торреса з гострого кута.

24 хвилина

Барса спробувала створити навалу, але Реал відбився.

22 хвилина

Неточний удар Феррана Торреса повз ворота з гострого кута.

20 хвилина

Реал не підпускає суперника близько до своїх воріт та впевнено контролює зустріч.

17 хвилина

Рюдігер красиво закидував на Вінісіуса, але той невдало прийняв м'яч.

13 хвилина

Лунін знову виручає Реал. Красивий удар Педрі влучив у поперечину, а на добиванні був Левандовський. Українець не без проблем парирував постріл поляка.

21:10, 14 січня

11 хвилина

ГОООООЛ. А ось тепер мадридці таки забивають! Родріго впустили на фланзі, той зрізав кут та прострілив на Вінісіуса. Той залетів у ворота разом із м'ячем, 2:0.

10 хвилина

Реал одразу міг подвоїти рахунок, але кіпер Барси відбив непростий удар Родріго з лінії карного майданчика.

8 хвилина

ГОООООЛ. Реал виходить вперед. Беллінгем шикарним розрізним пасом вивів Вінісіуса на рандеву з кіпером. Бразилець спокійно переграв Пенью, 1:0

6 хвилина

Сейв від Луніна! Феррана Торреса вивели майже сам-на-сам із Андрієм, але українець вчасно вийшов з воріт та переграв суперника у ближньому бою.