Феєричний дебют Мбаппе: шикарний гол француза допоміг Реалу вшосте виграти Суперкубок УЄФА

14 серпня 2024, 23:51

У середу, 14 серпня, у Варшаві відбувся матч між мадридським Реалом та Аталантою з Бергамо. Переможці Ліги чемпіонів та Ліги Європи визначили володаря Суперкубка УЄФА.

Реал – Аталанта 2:0

Гол: Вальверде, 59, Мбаппе, 69

На стадіоні "Народовий" у столиці Польщі відбувся офіційний дебют Кіліана Мбаппе за "королівський клуб". Суперзірка світового футболу поповнив лави "Галактікос" під час літнього трансферного вікна, пише 24 Канал.

Перша гра Мбаппе за Реал

Головний тренер "вершкових" Карло Анчелотті залишив Андрія Луніна на лаві запасних, а місце в рамці довірив бельгійцю Тібо Куртуа. В атаці Реал виставив зірковий квартет – Беллінгем, Вінісіус, Родріго та Мбаппе.

У першій половині зустрічі команди грали дуже обережно, змусивши нудьгувати глядачів. Лише в середині першого тайму хавбек Аталанти Мартен де Рон з меж штрафного майданчика влучив у поперечину, а Едерсон ледве не став автором шедевра, пробивши з далекої відстані.

Реал прокинувся лише наприкінці першого тайму. Родріго ударом зі штрафного майданчика перевірив на міцність перекладину.

Точні удари Мбаппе та Вальверде забезпечили результат

В дебюті другого тайму Тібо Куртуа довелося продемонструвати майстерність після удару Пашалича. Бельгієць дивовижним сейвом відбити удар головою хорвата.

Втративши свої моменти бергамаски пропустили гол. Вальверде отримав у штрафному майданчику пас від Вінісіуса та відправив м'яч у сітку.

Відео голу Вальверде

Моменти біля воріт Хуана Муссо почали виникати один за одним. На 69-й хвилині Мбаппе подвоїв перевагу "вершкових". Беллінгем відпасував на француза, який точним ударом поцілив у дев'ятку.

Відео голу Мбаппе

Перевага у два м'ячі збереглася до фінального свистка. Арбітр зафіксував перемогу команди Анчелотті з рахунком 2:0.

Мадридський Реал вшосте виграв Суперкубок УЄФА: 2002, 2014, 2016, 2017, 2022, 2024. Позаду залишилися Мілан та Барселона, які мають по 5 трофеїв.

Відеоогляд матчу Реал – Аталанта

Українець Андрій Лунін вдруге став володарем престижного трофея. Свій перший Суперкубок УЄФА голкіпер "вершкових" здобув у 2022 році.