У п’ятницю, 11 листопада, українські воїни зайшли в Херсон, який знаходився під російською окупацією вісім місяців.

Чтайте також Секретна зброя України: Зозуля зустрівся із Пташкою з "Азовсталі"

На цю видатну подію відреагував справжній патріот України Роман Зозуля. Він опублікував пост у своєму Facebook, в якому подякував воїнам ЗСУ за героїзм.

"Гордість і біль. Просто голову зносить від новин і роботи наших нереальних воїнів. Операція по звільненню півдня України від свинособачої орди буде не лише в підручниках історії України, але й у всесвітній. Херсон повертається додому. А виродки, які намагалися у нас його вкрасти, рівними рядами лежать у полях і на дні Дніпра. Не всі поки, але сховатися нікому не вдасться".

Також Роман згадав воїнів, які віддали життя за визволення України від загарбників.

"Та попри радість, яка розриває кожну клітинку, біль не відпускає. За тих, хто не зрадив свою країну, не пішов на співпрацю з окупантом і поплатився за це власним життям. За кожного героя, який поліг в бою і не розділяє сьогодні з нами радість підняття українського стяга на Херсонській ОДА. За людей, над якими 9 місяців нависав голод, смерть і дикий страх. Вони вижили й дочекалися свободи, але коли звільняться від усіх фобій пережитого?

Ми переможемо і повернемо кожен клаптик нашої землі, але не забуваймо якою ціною. Пишаємося, шануємо, дякуємо і допомагаємо ЗСУ", – написав Зозуля.

Звільнення Херсону

  • Збройні Сили України 11 листопада зайшли в обласний центр.
  • Місцеві жителі зустрічали українських військових зі сльозами радості.
  • Президент України відреагував на успіхи нашої армії. Глава держави опублікував відео зі звільненого Херсона.
  • Під час відступу окупанти вирішили знищити всі переправи через Дніпро. Найбільше постраждав Антонівський міст.