Прикра травма, яка не дозволила продовжити боротьбу

36-річний іспанський тенісист не зміг вийти на корт заради півфіналу проти австралійця Ніка Кірьоса. У Рафаеля Надаля 7-міліметровий розрив м'яза живота.

Цікаво дізнатись Костюк отримала травму на Вімблдоні: українська тенісистка розповіла про серйозність пошкодження

Спершу іспанець відмовлявся зніматись з британського турніру. Однак згодом зірковий тенісист зібрав пресконференцію, де оголосив про зняття з Вімблдону. Рафаель не вийде на корт 8 липня.

Проблеми з животом турбували Рафу ще у чвертьфіналі проти американця Тейлора Фріца. Під час поєдинку рідні іспанського тенісиста навіть вмовляли його достроково закінчити матч, але Надаль дограв до кінця та переміг у 5-сетовій зустрічі (6:3, 5:7, 6:3, 5:7, 6:7).

Після чого іспанець пройшов медогляд, який показав серйозне пошкодження. На жаль, у фіналі прихильники тенісу не побачать запального іспанця.

• Рафаель дозволив Кірьосу без боротьби пробитись у фінал Вімблдону та перервав свою серію з п'яти перемог поспіль.
  • На своєму шляху на Вімблдоні іспанець здолав п'ятьох суперників – Франсіско Чурундоло, Річардаса Баранкіса, Лоренці Сонего, Ботіка Ван Де Зандсхулла та Тейлора Фріца.

В іншому півфіналі Новак Джокович спробує вчергове вийти у фінальний матч британського турніру. Суперником серба буде британець Кемерон Норрі. Зустріч відбудеться 8 липня.