Один з таких – засновник промоутерської компанії Matchroom Boxing Баррі Хірн. Саме вони представляють Люка Кемпбелла (а також українця Олександра Усика).

"Я взагалі не зрозумів суддівський вердикт. Мені здалося, що Люк програв максимум в 4 раунди. Думаю, він відбоксував просто шикарно. Але, мабуть, на титул не напрацював. Якщо чесно, я розчарований Ломаченко. Ми його подавали нашим уболівальникам як суперзірку. Думаю, за цей виступ його не поставиш в один ряд з суперзірками минулого. Ні, він великий боєць, поза сумнівами. Але не рівня найбільших в історії боксу. Як мінімум мене він не вразив", – заявив Баррі Хірн.

Варто побачити: Як чемпіона Ломаченка зустріли в Україні: фото та відео

Однак він таки віддав належне українцю. І вказав на його помилки, які залишилися незрозумілими.

"Я не зрозумів, чому він не скористався шансами, адже по ходу бою кілька разів непогано потряс Кемпбелла, але відпустив. У такі моменти потрібно допрацьовувати до кінця, а він цього не зробив. Він кілька раундів відверто профілонив. Хоча ми переконали себе в тому, що він один з найдинамічніших бійців сучасності. Повторюся, він хороший. Дуже гарний. Але ми говоримо про статус легенди. А це не було виступом рівня легенди", – підсумував Баррі Хірн.

Нагадаємо, Ломаченко переміг Кемпбелла 31 серпня в Лондоні рішенням суддів. Українець захистив титули чемпіона світу у легкій вазі за версіями WBA та WBO, а також виграв вакантний титул WBC.

До слова: Василь Ломаченко – Люк Кемпбелл: відео бою