Під час розмови з журналістом Гаретом Дейвісом Боб Арум повідомив, що український боксер Олександр Усик вже уклав угоду на бій з інвесторами із Саудівської Аравії. Тепер саудити мають задовольнити фінансові апетити Тайсона Ф'юрі.

По темі "Це буде бій століття": Ф'юрі очікує величного поєдинку проти Усика

Усик вже домовився із саудитами

Якщо все завершиться тим, що бій відбудеться в Саудівській Аравії, тоді кожен боєць повинен укласти з саудитами свою окрему угоду. Представники Усика сказали мені, що вони вже мають угоду, умови якої їх влаштовують, тож тепер, якщо саудити дійсні зацікавлені у проведенні бою, вони укладуть угоду з Тайсоном,
– сказав Арум.

Щодо дати самого поєдинку, то скоріше за все він відбудеться пізніше запланованого. Оскільки бій планується провести у Саудівській Аравії, тоді потрібно поважати звичаї мусульманської країни.

Бій відбудеться або до, або після Рамадану. Якщо після, то бійцям не потрібно буде багато часу для підготовки, оскільки жоден з них не мусульманин,
– запевнив 91-річний промоутер.

Тим часом боксери продовжують словесну дуель, намагаючись гостріше "вколоти" один одного. Недавно до словесного батлу приєднався батько "Циганського короля". Джон Ф'юрі дорікнув Олександру Усику недостатньою вагою та висміяв його фігуру.

На думку Джона Ф'юрі, його сину значно цікавіше було б провести бій проти одного з найнебезпечніших нокаутерів ММА Френсіса Нганну.