В інтерв'ю YouTube-каналу "36i6 TV" Різатдінова зазначила, що в минулому році вона балотувалася у Верховну Раду не за своєю ініціативою. Різатдінова в результаті не пройшла в Раду.

До теми: Як швидко сісти на шпагат: порада від чемпіонки Різатдінової

Я хотіла йти в політику не за своєю ініціативою, це більше було прохання Саші (Онищенка, ексдепутата і колишнього чоловіка гімнастки, – ред.), піти по його округу. Але тоді я була однозначно не готова, я це розумію.

"Я хотіла піти не просто, щоб отримати мандат. Вважаю, що моє призначення – це розвивати спорт у нашій країні. Особливо в той момент, коли він абсолютно нікому не потрібен", – додала гімнастка.

Досягнення Анни Різатдінової

  • Чемпіонка та призерка Всесвітніх ігор та Універсіади, а також двічі срібна призерка Європейських ігор, призерка інших різних міжнародних змагань.
  • Чемпіонка світу із вправ з обручем (2013), також на чемпіонаті світу Різатдінова двічі здобувала срібні нагороди та дев'ять разів ставала на третю сходинку п'єдесталу.
  • Триразова срібна призерка та чотириразова бронзова призерка чемпіонатів Європи.
  • У 2015 році у Будапешті (Угорщина) перемогла у серії Кубка світу з художньої гімнастики у вправі зі стрічкою. Також на цій серії здобула і срібло у вправі з булавами. Цілу скарбничку нагород Анна Різатдінова завоювала на серії Кубка світу у Софії (Болгарія) – п'ять бронзових медалей.
  • Зараз Анна дає майстер-класи по усьому світу для молодих гімнасток.
  • У 2016 році здобула бронзову медаль Олімпійських ігор в індивідуальному багатоборстві.