Сьогодні в Україні та світі відзначається Міжнародний жіночий день. Це свято з'явилось на початку минулого століття і несло в собі сенс боротьби жінок за рівні права.

До теми 8 березня: коли виник Міжнародний жіночий день і чи має він російське коріння

Попри суперечки щодо святкування цієї дати чимало українців продовжують вітати жінок із 8 березня. Не виключенням став і боксер Олександр Усик, який в інстаграм привітав представниць протилежної статі зі святом.

Дорогі жінки. Хочу привітати вас із 8 березня. Бажаю вам любові, радості, посмішок та жіночого щастя. Українські жінки – це неймовірна сила. Ви народжуєте воїнів, ви виховуєте Героїв. Заради таких жінок можна йти на край світу. Дорогі дівчата та жінки. З 8 березня! Любові вам та перемоги,
– заявив боксер.

Нагадаємо, що наразі Олександр готується до можливого бою за звання абсолютного чемпіона проти Тайсона Ф'юрі. Втім поки сторони далекі від узгодження договору через завищені фінансові вимоги "Циганського короля".

Варто знати Міфи про 8 березня, які спотворюють суть свята

Коли зійдуться Усик та Ф'юрі

  • Нагадаємо, що у серпні минулого року українець вдруге поспіль переміг Ентоні Джошуа та захистив чемпіонські пояси WBA, WBO та IBF.
  • Поєдинок за звання абсолютного чемпіона міг пройти у грудні минулого року, однак Олександр відмовився битися у 2022-му через пошкодження.
  • Після цього Ф'юрі, якому належить пояс WBC, вирішив пошукати нового суперника на 3 грудня. Спочатку він викликав на бій Джошуа, але той не підписав контракт.
  • Вибір пав на Чісору, якого "Циганський король" переміг у десятому раунді.
  • Очікується, що Усик і Ф'юрі мають зустрітись наприкінці квітня 2023 року, скоріше за все – 29-го.
  • Обидва боксери ще не програвали у своїй кар'єрі: українець переміг у всіх 20-ти поєдинках, Ф'юрі виграв 32 боя при одній нічиїй.
  • Якщо ж бій із Тайсоном зріветься, то команда Усика буде організовувати йому обов'язковий захист проти Даніеля Дюбуа.