"Ми всією душею підтримуємо народ України"

Гудзінявічюте нині очолює Національний олімпійський комітет Литви. Вона вирішила пожертвувати свою золоту олімпійську нагороду громадській організації "Сильні Разом", яка допомагає постраждалому українському народу від війни з Росією.

Читайте також Ми всі будемо боротися за свободу, – Магучіх присвятила свою перемогу на ЧС Україні

Спорт та олімпізм символізують мир та єдність світу. Те, через що зараз відбувається в Україні, її народом, незбагненно і дуже болісно,
– сказала Гудзінявічуте.

Вона також додала, що її медаль – це "прояв подяки за доброту людей перед війною".

"Ми всією душею підтримуємо народ України, її спортсменів та всю олімпійську спільноту. Ми робимо свій внесок у загальну справу всіма можливими способами. Моя олімпійська медаль – це символічний вираз подяки за доброту людей перед цією жахливою війною", – зазначила представниця Литви.

Організація "Сильні Разом" допомагає людям, які рятуються від війни в Україні, у тому числі представникам спортивної та олімпійської спільноти.

Олімпійську медаль було вручено на знак вдячності компанії, яка зробила найбільший фінансовий внесок у підтримку мешканців України, які постраждали від війни.

  • Дайна Гудзінявічуте виграла золоту медаль на Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї (Австралія) у стендовій стрільбі (трап).
  • Вона стала першою жінкою, яка здобула олімпійське золото в історії незалежної Литви.