Після матчу з "Інгульцем" головний наставник "Минаю" Василь Кобін прокоментував поєдинок для телеканалу Футбол.

"Концерт" президентів

Під час розмови було чутно, як неподалік від нього у підтрибунному приміщенні відбувається гучне святкування із музикою.

Підкреслимо, що у понеділок, 29 червня, у Закарпатті відбувся матч Першої ліги 21 туру між місцевою командою "Минаєм" та "Інгульцем" із Петрового. Матч закінчився нічиєю – 1:1.

Журналісти перепитали Кобіна, хто це святкує, він же відповів, що наскільки йому відомо, там президенти вирішили заспівати якусь пісню.

Нічия у матчі навряд може влаштовувати команду Кобіна. Додамо, що гра деякий час відбувалась під проливним дощем. Старт зустрічі навіть був відкладений на 15 хвилин.

На 39-й хвилині зустрічі "Минай" відкрив рахунок завдяки голу Нурієва. Але втримати переможний рахунок не вдалось. Гості зустрічі зрівняли рахунок на 73-й хвилині. Результативний удар у активі Мішуренка.

• Команда з Минаю посідає п'яте місце у турнірній таблиці, у їх активі 38 пунктів.
  • "Інгулець" має рівну кількість очок із лідером "Металістом 1925", але за додатковими показниками поступається харківській команді.