Учасники зустрічі обговорили перспективи проведення в Україні чемпіонату світу з футболу серед збірних U-17 або U-20, матчу за Суперкубок УЄФА чи фіналу Ліги Європи, організацію в Києві одного з найближчих Конгресів УЄФА, а також проєкт будівництва першої в історії України бази для національних збірних.

Читайте також: Стали відомі стадіони, які прийматимуть фінали Ліги чемпіонів у 2021, 2022 і 2023 роках

За словами Чеферіна, ініціатива УАФ щодо організації континентальної першості серед легенд європейського футболу стане предметом обговорення в УЄФА найближчим часом.


​Фото: ffu.ua

Також президент УЄФА оцінив перспективи проведення в Україні матчу за Суперкубок УЄФА або фіналу Ліги Європи.

В УЄФА діє практика, відповідно до якої перемогу отримує та заявка, яка буде найкращою. Якщо ви розбудовуєте інфраструктуру, то матимете можливість провести турніри великого значення. Ваша робота з розбудови спортивної інфраструктури та розвитку масового футболу досягла певних успіхів. Але не менш важливим є те, що в України є чудовий лобіст у Виконавчому комітеті УЄФА – Андрій Павелко. Це дуже сильний представник!,
– сказав Чеферін.


Фото: ffu.ua

У 2018 році Київ вже проводив фінал Ліги чемпіонів. Мадридський "Реал" переміг англійський "Ліверпуль" (3:1). Також Україна має досвід проведення чемпіонату Європи 2012 року.