Уже після фінального свистка відбулися події, які стали головним скандалом дня у футболі. Власник Анкарагюджю вибіг на поле та вдарив арбітра матчу, а люди, які були з ним поруч, почали добивати рефері ногами.

До теми Божевілля в Туреччині: президент клубу вдарив арбітра, після чого його добивали ногами – відео

Президент Анкарангюджю не погоджується зі звинуваченнями

Через це Федерація футболу Туреччини прийняла рішення призупинити чемпіонат. Правоохоронні органи займаються ідентифікацією всіх причетних до агресії, а також затримали головного винуватця інциденту.

Президент Анкарагюджю Фарук Коджа прокоментував події, що сталися. Він заявив, що не приймає висунуті звинувачення та заявив, що не хотів бити арбітра, а його метою було плюнути тому в обличчя:

Я розумію висунуте проти мене звинувачення. Я написав пояснення до прокуратури та правоохоронних органів з цього питання. Повторюю все дослівно. Я категорично не приймаю висунуте проти мене звинувачення. Цей інцидент виник через неправильні рішення та провокаційну поведінку арбітра. Моєю метою було словесно відреагувати на дії рефері та плюнути йому в обличчя. Але вийшов удар по обличчю...

Щоправда, ляпас, якого я дав, не може стати причиною перелому. Після того ляпаса рефері постояв секунд п'ять-десять, а потім упав на землю. Через хворобу серця мене одразу вивели з місця події. Про якісь інші події, крім цього, мені невідомо. Ось і все, що я можу сказати.

Зазначимо, що наразі невідомо, які санкції можуть загрожувати клубу та власнику Анкарагюджю, але ФФТ вимагає найжорсткішого покарання.